About us

Apie mus

MB SVM BALTIC – veikla orientuota į medinių konstrukcijų karkasinių ir rąstinių namų projektavimą, gamybą, statybą  bei projektų valdymą. Didžiąją dalį namų realizuojame eksporto rinkose ir siekiame prisitaikyti prie kiekvienos šalies normų bei reikalavimų.

Sau ir savo partneriams keliame aukštus kokybės reikalavimus, nuolat stengiamės tobulėti, naudoti pažangias sertifikuotas medžiagas bei technologijas projektavime, gamyboje ir statyboje. Mūsų veikla sertifikuota tarpatutine Kokybės valdymo sistema ISO 9001 , kokybės palaikymui kievienas metais atliekams vidinis auditas. 

Mūsų profesionali komanda Jums pasiūlys lankstų bendradarbiavimą, sieks maksimaliai atsižvelgti į pageidavimus ir pateikti techninius sprendimus.

Stiprioji mūsų pusė, kad valdome visus procesus nuo projektavimo iki pastato surinkimo, tad galime kontroliuoti ir garantuoti kokybę.

Pagrindinis tikslas – nuolatinis tobulėjimas ir klientų lūkesčių patenkinimas.

Visos mūsų naudojamos medžiagos atitinka griežčiausius ES standartus. Statybinės ir apdailos medžiagos yra aukštos kokybės ir atitinka ekologinius reikalavimus.

Karkasiniams namams statyti naudojame sertifikuotą medieną.Medienos žaliava gaunama iš atsakingai tvarkomų FSC sertifikuotų miškų.

Mes pasiruošę Jums padėti, statykime kartu!


Kokybės valdymo politika

SVM BALTIC - KOKYBĖS IR APLINKOSAUGOS POLITIKA

MB „SVM Baltic", teikdama pastatų projektavimo, statybos, remonto, modernizacijos ir priežiūros projektų valdymo bei rąstinių ir karkasinių pastatų gamybos ir montavimo paslaugas, įsipareigoja:

  • gerinti valdymo integruotos sistemos veiksmingumą ir rezultatyvumą, atsižvelgiant į klientų lūkesčius; laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, kitų teisinių ir normatyvinių reikalavimų bei sutartinių įsipareigojimų, kuriuos įmonė prisiėmė;
  • savo veikloje naudoti technologijas, darančias mažiausią žalingą poveikį aplinkai, siekti taršos prevencijos ir nuolatinio aplinkos būklės gerinimo bei propaguoti ekoligiškas medžiagas;
  • sistemingai planuoti ir koordinuoti efektyvų įmonės autotransporto naudojimą, populiarinti ekologiškas transporto priemones;
  • organizuoti veiksmingą žaliavų, energetinių ir neatsinaujinančių gamtos išteklių naudojimo sistemą, dirbti taip, kad būtų kuo mažiau atliekų ir organizuoti antrinį jų panaudojimą;
  • ugdyti kiekvieno įmonės darbuotojo atsakomybę ir supratimą, kad aplinkos apsauga bei gamtinių išteklių tausojimas yra ne tik bendra įmonės, bet ir jo asmeninė pareiga;
  • kelti visų lygių darbuotojų kvalifikaciją, skatinti kūrybinę iniciatyvą ir skirti tam būtinus išteklius;
  • taikyti technines naujoves, įrengiant darbo vietas ir parenkant darbo bei apsaugos priemones;
  • informuoti visuomenę apie MB "SVM Baltic" veiklą ir pasiekimus.
    Įmonės vadovybė atsakinga už tai, kad ši politika būtų žinoma, suprantama ir įgyvendinama visų MB „SVM Baltic" darbuotojų visuose veiklos lygiuose, bei žinoma visoms suinteresuotoms šalims.