Skydiniai - karkasiniai namai

Skydiniai namai - tai namai pastatyti iš ceche pagamintų skydų ir sumontuoti statybos aikštelėje. Skydiniai namai nuo karkasinių skiriasi tuo, kad skydai gaminami ceche ir tik po to montuojami statybos aikštelėje. Skydo konstrukcija susideda iš medinio karkaso, plokščių, izoliacinių medžiagų ir apdailos. Medinio karkaso vidinė dalis yra užpildoma akmens arba stiklo vata. Garo izoliacijai naudojama stabilizuota polietileno plėvelė. Tokia daugiakomponentė konstrukcija garantuoja geras skydo šilumines savybes.

Skydiniai namai yra viena populiariausių statybos technologijų užsienyje. Šių namų statyba yra ekonomiška ir draugiška aplinkai, tokio pastato eksploatacijos kaštai yra mažesni nei namo iš blokelių. Ši statybos technologija įsitvirtino dėl paprasto ir greito statybos būdo bei ekologiškumo. Modernios architektūrinės tendencijos, naujos statybinės medžiagos ir technologijos suteikia vis daugiau galimybių gaminti surenkamus skydinius namus.

Skydinių - karkasinių namų gamyba Europoje pradėjo vystytis prieš 50 metų. Būtent tokiuose namuose gyvena dauguma Vokietijos, Norvegijos, Suomijos ir kitų šalių gyventojų. Šie skaičiai nuolat auga ir kitose šalyse.

IMG_20191205_113449-e271c07f914b1a01b8f8af372b21d6ab.jpg
kontaktai
Susisiekite
Turite klausimų? Neradote ieškomos informacijos?
Saulius Maisevičius
Komercijos vadovas
+37060870687